Wyjazdy

Wyjazdy

„Na szczyt przedsiębiorczości w Zakopanem – 2021”

Na szczyt przedsiębiorczości ! ASBIRAKI 2021 Sezonowe firmy! Tworzymy sezonowe firmy, czyli pomysły na zimowe biznesy. Kreatywność w tworzeniu produktów i usług 🙂 Czy biznes sezonowy jest dochodowy? Czy jest opłacalny? To się okaże, kiedy ASBIRAKI sami stworzą zimowy biznes w Zakopanem !!! Mapa marzeń! Wielcy ludzie, którzy mają za sobą sukces mówią, że wszystko… Czytaj dalej »

„Mali Odkrywcy_2020”

Uciekamy od cywilizacji !!! Letnią Integrację spędzimy na odkrywaniu tajników prowadzenia biznesu oraz na rozwoju swojej kreatywności! Leśna Przygoda Dzieci zgłębią tajemnice lasu, czyli jak funkcjonuje las i kto w nim żyje. Będę różne aktywne zabawy na łące i w lesie! Tworzenie Biznesów! Dzieci wymyślają i tworzą proste produkty. Następnie tworzą nazwę oraz reklamę pod… Czytaj dalej »

Mały Przedsiębiorca

ASBIRAKI w Zakopanem! BUDŻET DOMOWY Dzieci zostają podzielone na rodziny. Dostają prace i kwotę jaką zarabiają. Podczas zajęć będą przerabiać 3 opcje – dużo zarabiają – dużo wydają, mało zarabiają – dużo wydają, mało zarabiają – mało wydają. Zobaczą 3 różne sytuacje i będą musieli zmniejszyć swoje koszta i ustalać budżety np. mając cel odłożyć… Czytaj dalej »

„Majówka ASBIRAKI 2019”

Uciekamy od cywilizacji i korków. Majówkę spędzimy wsród leśnej natury – bez miejskiego hałasu! Szum i zapach lasu, gwizd ptaków! Leśna Przygoda Zajęcia z leśniczym. Zgłębiamy tajemnice lasu! Oszczędzanie! Gra planszowa „Finansiaki” to fantastyczny sposób, by uświadomić dzieciom podstawowe zasady zarządzania finansami.  Zajęcia z przedsiębiorczości Zbuduj własny biznes! DIY – Zrób To Sam! Las w… Czytaj dalej »

„Winter Camp ASBIRAKI w Zakopanem – 2019”

Winter Camp ASBIRAKI w Zakopanem! Zapraszamy do wspólnej zabawy 🙂 SLIME – warsztaty sensoryczno-naukowe Ciągnące, świecące lub puszyste…glutki. Tworzenie slime-ów to jednak nie tylko super zabawa, ale okazja aby poznać świat chemicznych eksperymentów. Warsztaty Kulinarne! Międzynarodowy dzień pizzy. Tworzenie własnej pizzy według swojej receptury 😀 Zajęcia z przedsiębiorczości Budżet domowy – prowadzenie gospodarstwa domowego. DIY – Zrób To… Czytaj dalej »

„Leśna Przygoda”

Tym razem uciekamy od cywilizacji i korków. Długi weekend spędzimy wsród leśnej natury – bez miejskiego hałasu! Za to wśród szumu i zapachu lasu, gwizdu ptaków i wieczornych gwiazd! Leśna Przygoda Zajęcia z leśniczym. Zgłębiamy tajemnice lasu! Warsztaty Chemiczne! Warsztaty chemiczne! Zagłębiamy się w tajniki alchemii dla najmłodszych. Zajęcia z przedsiębiorczości Zatrudnienie czy zatrudnianie. O… Czytaj dalej »

Asbiraki w Bieszczadach

W programie Co będziemy robić? Bieszczadzka Przygoda Poznajemy piękno Bieszczad! Historia monet i banknotów Waluty tego świata i własny pieniądz.    Egzamin Janosika Gra plenerowo-sportowa dla dzieci. DIY – Regionalna pamiątka Warsztaty rękodzieła – malowanie na szkle. Na tropie Gra miejska, praca z kompasem i mapą 🙂  Ognisko Ognisko, grill, pieczenie kiełbasek i mnóstwo innych atrakcji. Zajęcia… Czytaj dalej »

Zakopane 2018

Podsumowanie naszego wyjazdu do Zakopanego! Druga edycja Asbiraków odbyła się w zaśnieżonym Zakopanem. Kilkanaście rodzin spędziło cudownych 5 dni przepełnionych wykładami, animacjami jak i innymi atrakcji.  Był czas na zwiedzanie, narty czy kulig. Asbiraki rozpoczęliśmy wielką integracją, gdzie każda rodzina powiedziała co nieco o sobie. Dzieci zostały “porwane” przez animatorkę, aby najmłodsi dobrze się poznali…. Czytaj dalej »